Kurumsal
Hakkımızda

Kimi markalar bulundukları şehirle anılırlar. O isim akla bir şehri, bir şehir akla o markayı getirir.

Bu nedenledir ki bizim aklımıza, ‘’ anteprestaurant’’ denildiğinde Ordu, Ordu denildiğinde ‘’Antep Restaurant ’’ gelir.

Antep Restaurant olarak misyonumuz; Yıllar önce bir sofra kurduk, kaldırmıyoruz!

Vizyonumuz; Bu sofrada herkese yer var!

Arzumuz; Yemeden olmaz!

Antep restaurant demek; damaklarınıza uyan tatlar ile sağlıklı beslenmek, hoş sohbetler etmek, gülmek, maziye dönerek eskileri anmak, hiç beklemediğiniz bir anda eski bir dost ile karşılaşmaktır.

Göze hitap eden porsiyon büyüklükleri, uygun fiyat, güler yüzlü hizmet ve titizliğinden emin olduğunuz lezzet dolu kaliteli ürünler, Antep Restaurant’ın hiç değişmemiş ve değişmeyecek unsurlarıdır.

Antep Restaurant; lezzetlerinde barındırdığı mistik kokular nedeniyle rejiminizi bir sonraki Pazartesiye ertelettiren, her daim güler yüzlü ve hızlı hizmet veren, Yaz – Kış değişmeyen salataları ile ‘’Yemek meselesi değil, anlayış meselesi’’ dedirten ve en önemlisi, her zaman bildiğiniz gibi olduğu için vazgeçilmezdir.

 

Misyon & Vizyon

ANTEP RESTAURANT MİSYON
İyi yemek yiyen iyi düşünür. İyi düşünen, dostuyla paylaşır. Dost sohbeti bu dünyadaki en kıymetli şeylerden biridir. Çabamız dost sohbetini tüm dünyada çoğaltmak içindir.

 

ANTEP RESTAURANT VİZYON
Başarımızın ardındaki sır, bir dünya markası olma yolunda ilerlerken mutfağımızı, kültürümüzü, sahip olmaktan onur duyduğumuz değerleri tüm dünyaya coşkuyla yaymaktır. 

 

Hizmet Kalitemiz

34 yıllık bir deneyimin getirdiği ürün kalitemiz kadar iddialı olduğumuz hizmet kalitemizin kaynağı, geleneksel Türk misafirperverliğini müşterilerimize yaşatmaktır.


Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan hizmet politikamız uyarınca tüm çalışanlarımız İnsan Kaynakları bölümümüzce seçilip, sürekli olarak kişisel gelişim, satış ve operasyonel eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.


Müşterilerimize vermiş olduğumuz ürün ve hizmetlerimizin uluslararası standartlarda olduğunu belgelemiş olmanın mutluluğunu yaşamakta ve sürekli daha iyiyi yakalama çabamızı sürdürmekteyiz.
Restaurantımızın, mutfağımızın ve personelimizin temizlik ve hijyeni de aynı sorumluluk kapsamında vazgeçilmezlerimizdir. Bu doğrultuda restaurantımız sürekli olarak kameralarla denetlenirken, personel ve mutfağımız yöneticilerimiz tarafından sürekli olarak kontrol altında tutulmaktadır.